محل تبلیغات شما

سلام دوستان مرتضی هستم مسافر

برای رسیدن گلریزان امسال لحظه شماری میکردم که روز چهارشنبه آقای مهندس نشان پهلوانی را عنوان کردند و قلبم به تپش افتاد، خودرو را پارک کردم و روی صندلی پارکی نشستم و دست به قلم شدم،الان که این دلنوشته را مینویسم، در پوستم نمیگنجم و از خوشحالی دستهایم به لرزش افتاده و صدایم میلرزد، وقتی فلش بکی به قبل از کنگره میزنم، در آن زمان حاضر بودم برای نجات از اعتیاد کل داراییم را هزینه کنم. استرس،بی خوابی و دنیای عجیب و تاریک اعتیاد از من انسانی ساخته بود که به صفر مطلق نزدیک شده بودم و حوصله خودم را نداشتم، بارها از خدا خواسته بودم که مرا از این برزخ وحشتناک نجات بدهد، بالاخره خدا صدایم را شنید و در شب عید سال ۹۷ فرمان صادر شد و به کنگره وارد شدم،روزنه امیدی در زندگیم نمایان شد ، اما مسیر رهایی ۱۱ ماهه بود، پا به مسیر گذشتم و راه نمایان شد و زندگیم زیر و رو شد.

این سفر چشمان مرا به زیبائیهای دنیا گشود و طعم زندگی و عشق را مجدداً چشیدم، همیشه منتظر بودم که به وعده خود با خدایم عمل کنم، در طول سفر اول با رسیدن دستور جلسه گلریزان و مشارکت مالی، معنی سفر به معنای واقعی در درونم شکل گرفت،سفری از ظلمت به نور،از قهر به مهر و از تاریکی به روشنایی، در تاریخ ۹۸/۳/۱۵ با کمک و راهنمای استاد عزیزم آقای حمید سیستانی پور به رهایی رسیدم اوایل فکر میکردم که با قطع مصرف مواد، همه چیز تمام است ، اما تمام نبود چون تازه سفر درون شروع شده بود ( سفری از قطع مواد تا رسیدن به خود )، در گلریزان سفر اول لذتی وصف نشدنی را تجربه کرده بودم که با هیچ چیزی قابل قیاس نبود و منتظر بودم تا فرصتی مجدد برای کسب این لذت درونی برای من فراهم شود، تا اینکه در سفر دوم آقای مهندس نشان ( دونور ) را عنوان کردند و من که با تمام وجود به راه کنگره و تمام حرفهای جناب مهندس، ایمان داشتم، بدون معطلی از فرصت استفاده کردم و سعادت حاصل شد در جمع یاران مهندس دژاکام در هتل استقلال تهران میهمان ایشان باشم . اما اکنون که این دلنوشته را مینوسم زندگیم خیلی تغییر کرده و اثر بخشش سالهای قبل را در زندگی، با تک تک سلولهای بدنم احساس میکنم و امسال نیز برای دریافت نشان پهلوانی ( پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان ) با تمام قوا اعلام آمادگی میکنم. خدا را سپاس میگویم که مکانی به نام کنگره ۶۰ و شما دوستان عزیز را به من داد که برای رسیدن به حال خوش سرمایه گذاری و شکر گزاری کنم.

لژیون هفتم شعبه شفای مشهد

کارگاه آموزشی کنگره 60: D.sap

دستورجلسات هفتگی:D.sap

کارگاه آموزشی کنگره 60 :سیستم ایکس

سفر ,تمام ,کنگره ,نشان ,پهلوانی ,زندگیم ,بودم که ,نشان پهلوانی ,که با ,رسیدن به ,کردم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

goldverrily نگین خبر موسیقی مدرسه بازاریابی و فروش | آموزش بازاریابی Wholesale Jerseys Online unacceli نگاه وبلاگ نمایندگی ابن سینا دل نوشته های یک ظهر تابستانی آسمان