محل تبلیغات شما
سلام دوستان اول خودم رو به رسم کنگره معرفی میکنم .
سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر من با بیست سال تخریب وارد کنگره شدم آخرین آنتی ایکس تریاک و شیره مدت ده ماه و سه روزه که سفر میکنم به کمک راهنمای محترم آقا امید لژیون  ۱۳ .
* بنام قدرت مطلق الله *
(  کار . تحصیل . قدرت  )
به نظر من کار و تحصیل به انسان انرژی و اعتماد به نفس می دهد و این دو پارامتر باعث میشود در انسان قدرت هم به وجود بیاید .
البته منظور از قدرت این نیست که زور و بازو و قدرت بدنی داشته باشیم بلکه بالا بردن جایگاه اجتماعی و موفقیت خود میباشد  .
کسی که جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشد حتما قدرت هم دارد و من در کنگره آموزش گرفتم که وقتی موضوعی در دستور جلسات سالیانه مطرح میشود آن موضوع از اهمیت بالایی برخوردار هست . و وقتی سه مولفه با هم سه ضلع یک مثلث را تشکیل میدهند اهمیت آن را چندین برابر میکند.
و در واقع سه ضلع مثلث با هم رشد نکند به آن چیزی که مد نظر هست نخواهیم رسید.
( البته الویت من در سفر اول فقط و فقط درست و با کیفیت سفر کردن هست و بس )
من چون تحصیلات خوبی نداشتم همیشه احساس ضعف میکردم و در جمع ها بیشتر ساکت بودم چون چیزی برای گفتن نداشتم ولی از وقتی که با آموزش های ناب کنگره آشنا شدم دیگر احساس قدرت میکنم البته به (  کبر . غرور . منیت  ) هم توجه ویژه ای دارم و سعی میکنم دچار خود بینی نشوم و میدانم که شیطان به زیباترین شکل ممکن ورود میکند زمانی که به کنگره آمدم فقط و فقط برای ترک اعتیاد بود ولی بعدها فهمیدم که در اینجا درمان اتفاق می افتد و امروز که من ده ماه و سه روز از سفر اولم میگذرد دغدغه های من چیزهای دیگری شده به عنوان مثال ( مبداء . مقصد . هدف ) من مشخص شده و برای این که من در کار و تحصیل و قدرت موفق بشوم باید بدانم که در کجای کار هستم یعنی مبداء من کجاست تا به مقصد برسم و هدف خود را مشخص کرده باشم و به طرف هدف خود حرکت کنم .

کارگاه آموزشی کنگره 60: D.sap

دستورجلسات هفتگی:D.sap

کارگاه آموزشی کنگره 60 :سیستم ایکس

قدرت ,سه ,کار ,کنگره ,هم ,سفر ,من در ,کار تحصیل ,و سه ,هدف خود ,هست و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ofobperte shear.na.tamam sadra ansari یو پی اس آنلاین پرطرفدارترین وبلاگ تفریح و سرگرمی آموزش فن بیان ofopanal suventachums وبلاگ شخصی من مهندس مهدی مودی(حسن زاده):کاش نقش دلم نقشه ی قرآن باشد