محل تبلیغات شما
سلام دوستان رضا هستم مسافر

یکی از پسندیده ترین کارهایی که تمامی مخلوقات و آفریده های خداوند در تمام هستی می‌توانند انجام دهند کمک کردن به همنوع حتی فراتر از آن کمک به دیگر گونه‌های حیات برای به وجود آوردن محیطی امن و قابل ست برای خود و دیگران است از این رو این عمل پسندیده در طول تاریخ زندگی بشر در ادوار مختلف به شیوه های گوناگون در حال انجام است

کمک به همنوع ، آری همنوع همه انسان‌ها هم نوع یکدیگرند همه با احساسات و نیازهای یکسان

خیلی از ما دایره انسان های هم نوع خود را کوچک کرده و خیلی از آدم های دیگر را هم نوع خود نمی دانیم فاصله طبقاتی آنقدر زیاد شده است که انسان‌ها در طبقات اجتماعی و مالی مختلف قادر به درک نیازهای یکدیگر نیستند در صورتی که همگی از یک نوع هستند

به امید روزی که دایره همنوعان خود را گسترده کنیم و حتی اگر توان مالی نداریم حداقل از توانایی‌های دیگرمان برای خوشحال کردن دیگران هزینه کنیم

بایستی یادم باشد که روزی خسته و ناتوان بر روی چهارپایه ای نشسته بودم و تمام امیدم به آخرین راه پیش رو برای رهایی از بند اعتیاد بود و در اطرافم انسانهایی در تکاپو و  جوش و خروش برای کمک کردن به من و هم نوعان من بودند  از کسی که وظیفه پذیرش و راهنمایی ام را داشت تا کمک راهنمایان کنگره و یا کسانی که به جهت مالی این حرکت عظیم را کمک می‌کنند همه و همه برای کمک به همنوع خود مشغول بوده وهستند

بایستی حواسمان به یکدیگر باشد و خودمان را از کسانی که به کمک ما نیاز دارند متفاوت ندانیم و در سایه این تفکر و کمک به دیگران به سوی جامعه امن و شاد برای همه انسانها حرکت کنیم و یادمان باشدکه :

بنی آدم اعضای یک پیکرند که

در آفرینش ز یک گوهرند چو

عضوی به درد آورد روزگاد

دگر عضوها را نماند قرار

کارگاه آموزشی کنگره 60: D.sap

دستورجلسات هفتگی:D.sap

کارگاه آموزشی کنگره 60 :سیستم ایکس

نوع ,های ,همنوع ,هم ,یک ,دیگران ,هم نوع ,به همنوع ,کمک به ,برای کمک ,کنیم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین های اینستاگرام در زدگرام آموزش آنلاین زبان روسی در انتظار ظهور... ( نشر معارف دین و دشمن شناسی ) Gloria's collection زودتر بهتر اومگا چت | آموزش سئو آبی تر از دریاها خرید اینترنتی Wholesale Sculpture Headstones Online,Granite Flower Gravestones,Lead Lettering Headstones